Prodej 1+1 Praha Vršovice

Prodej částečně zařízeného 1+1 (43 m2) v centru Prahy (Vršovice) po opravě. Krásné bydlení ve sto let starém domě s „genius loci“. Byt je velmi výhodnou investicí.

Rezervováno

 

Pokoj

V domě byla provedena kompletní rekonstrukce sítí a nová střecha. Dům je umístěn v centru Prahy mezi Havlíčkovými (Gröbovka) a Bezručovými sady, na pomezí Vinohrad. Vzdálenost k náměstí Míru je přibližně 850 m.

Byt se skládá z předsíně, pokoje, koupelny, kuchyňského koutu a sklepní kóje. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí.

 

Tepelná pohoda

Tepelná pohoda bytu je zajištěna moderními elektrickými konvektory. Teplá užitková voda pro  koupelnu a kuchyň je vyráběna velkokapacitním elektrickým zásobníkem. Kvalitní okna a dům se silnými zdmi v kategorii tepelných ztrát třídy C zajišťují nízké náklady na vytápění.

Dům a okolí

Přesná adresa domu je Praha 10,Vršovice, Sevastopolská 329/5.

Dům pochází ze začátku dvacátého století.

V domě je celkem devět bytů a žádné nebytové prostory.

Dům se nachází v centru Prahy v lokalitě mezi Havlíčkovými (Gröbovka) a Bezručovými sady.

Zastávka tramvaje je asi 170 metrů a asi 900 metrů je metro Náměstí Míru.

V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost: restaurace všech kategorií, obchody, cukrárny, hotely, školy, školky, fitnes-centra,… je zde mnoho zařízení zábavy a kultury.

Příklady zajímavých míst v okolí domu: sportovní hala Bohemians, Sokol Praha Vršovice, Obchodní akademie, zimní stadion Hasa, tenisová hala, Heroldovy sady, fotbalový stadion Ďolíček-Bohemians, gymnázium, poliklinika Vršovice,...

Cena bytu

Cena za byt 2 690 000,- Kč

K ceně se nic dalšího nepřipočítává. Neplatí se žádná provize. Smlouvu a a kolky platíme. Prodej na hypotéku možný. Aktuální poplatky pro jednu osobu včetně fondu oprav jsou 1456,- Kč za byt.

Roměry jednotlivých místností

  • Pokoj: 19,05 m2
  • Kuchyň: 14,01 m2
  • Koupelna: 4,24 m2
  • Sklepní kóje: 5,85 m2

Celkem 43 m2. Všechny rozměry jsou orientační.

V případě jakýkoliv dotazů nebo zájmu o prohlídku nás neváhejte zavolat na +420 284 860 284 (pracovní dny 8-17:00 hodin) nebo napište email na adresu info@neo.cz.