Kde najít kvalitního právníka/advokáta při koupi nemovitosti?

Nejlepší je osobní doporučení. Pokud máte z minulosti dobrou zkušenost s právníkem, obraťte se na něj. I když nemovitostem nerozumí, jistě dokáže doporučit dobrého kolegu.

Pokud dobrou zkušenost s právníkem nemáte a nemáte ani dobrého kamaráda s touto zkušeností, obraťte se na velkou realitní kancelář. Požádejte je o kontakt na jejich právníka. Právníci pracující pro realitní kanceláře, mají velké zkušenosti v tomto oboru. Kupní smlouvy a právní ověřování nemovitostí je jejich denní chleba.

Poslední možností je Česká advokátní komora. Zde musí být uvedeni všichni advokáti, kteří mohou provádět samostatnou praxi. Na webu České advokátní komory je seznam advokátů.

Tato odpověď byla vypracována pro širokou veřejnost pracovníky firmy Neocortex s.r.o. Jde o součást FAQ - Odpovědi na často kladené otázky. Přestože jsme věnovali maximální úsilí, aby všechny informace byly bezchybné a úplné, nemůžeme bohužel vyloučit chybu. V případě, že máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nám je sdělit. Pokud máte nějakou otázku, týkající se koupě nemovitostí a nemůžete jí v tomto FAQ nalézt, napište nám a mi se otázku pokusíme zpracovat.

Komentáře čtenářů k této stránce